Croatia Inc.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia Inc.

Metallica Official Croatian Local Chapter Forum
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginMiro i zmaj!!!  Croin12

 

 Miro i zmaj!!!

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 13:00

Miro i zmaj

Priča I – Susret s zmajem na ulici



Momak Miro, uputio se prema jednoj starici na jutarnju kavu. Kada je obukao cipele, napravio frizuru, krenuo je niz ulicu. Gledajući prema nebu ugledao je sunce. Gledao je dugo i još duže u sunce i još poslije toga. Miro je prvi puta vidio sunce…Nakon nekoliko koraka, začuo se jak udarac - Miro je udario glavom u stup. Pada Miro na zemlju, počinje psovati Boga, udara se Miro rukom po glavi, Miro je ljut!!!Tako ljutit ustaje se on i kreće niz ulicu. Kada je došao do kraja ulice, počeo se približavati kući u kojoj živi starica. U međuvremenu iza njega dotrči cigan Jovica i započme galamu – «Miro sunce li ti jebem, bježi uskoro dolaziiiii» - na to će njemu Miro – «Jovice, idem kod babe na jutarnji, nemoj me zajebavat». Jovica ga samo pogleda i potrči niz ulicu, jer Jovica je znao nešto što Miro nije znao, a to je da uskoro dolazi zmaj koji će pojesti Miru. Miro dolazi pred kuću gdje živi starica, sjeda na klupu i pali cigaretu. Još je rano, zamisli se Miro, tek je sedam sati, a kava je u osam, ako i tad…Jer, starica Stojanka je bila vrlo radišna osoba, tako da se morala češljati svako jutro od sedam do osam, pa je Miro morao čekati pred vratima njene kuće. Zapali Miro tako i drugu cigaretu, kad gle na nebu se nešto zacrni. Baci se Miro na zemlju od straha, kad to crno krene na njega. Miro se baci u plač i pozove Stojanku u pomoć – «Stojanka, Stojanka moja, brzo dođi». Kada je to Stojanka čula, uzme metlu koju je držala iza vrata i uputi se van kako bi pomogla svom Miri. Kada je istrčala van imala je i što vidjeti – Miro leži na podu, a na njemu sjedi Zmaj!!!!Bio je to najveći zmaj u njihovom kvartu kojeg su ikad vidjeli. Bio je zeleno ljubičaste boje, imao je veliku glavu, dugački crveni rep i jedno šest i pol očiju. Sjedio je Miri na leđima i rigao vatru tako da je Miri sva kosa pocrnila. Na to se Stojanka razljuti, zasuče rukave i krene gušiti zmaja i tući ga metlom po glavi. Kada je Zmaj ugledao Stojanku i njezin izraz lica, okrene se on prema Miri i pruži mu ruku i kaže mu: «Miro, mi smo od sada prijatelji!». Miro će njemu: «ma što prijatelji, braća zmaju jedan!!!». I tako je Miro dozivio svoj prvi susret s Zmajem.




Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174
[Vrh] Go down
Master_Of_Puppetssss
Master_Of _Puppetssss
Master_Of_Puppetssss


Broj postova : 1735
Reputation : 9
Join date : 03.06.2010
Age : 36
Lokacija : Poreč, Hrvatska

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 13:09

Razz

Šta nisi reko da si pobriso sve spam poruke ? Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 13:09

konju, ovo je birtija!!!
[Vrh] Go down
Master_Of_Puppetssss
Master_Of _Puppetssss
Master_Of_Puppetssss


Broj postova : 1735
Reputation : 9
Join date : 03.06.2010
Age : 36
Lokacija : Poreč, Hrvatska

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 13:13

Miro i zmaj!!!  828438
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 13:14

uskoro ide nova prica "Miro prodo zmaja" Miro i zmaj!!!  72174
[Vrh] Go down
Disposable Hero
Some Kind Of Monster
Some Kind Of Monster
Disposable Hero


Broj postova : 198
Reputation : 5
Join date : 20.06.2010
Age : 31
Lokacija : Poreč, Hrvatska

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 15:51

lol! lol! lol! lol!

Citat :
Stojanka je bila vrlo radišna osoba, tako da se morala češljati svako jutro od sedam do osam

ovo me tolko nasmijalo Miro i zmaj!!!  889674
[Vrh] Go down
Master_Of_Puppetssss
Master_Of _Puppetssss
Master_Of_Puppetssss


Broj postova : 1735
Reputation : 9
Join date : 03.06.2010
Age : 36
Lokacija : Poreč, Hrvatska

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 16:22

Prije nisam ni bio pročito cijelu priču... A sad jesam, i moram reć da čak nije loša... Avanture ima, zmajeva ima, neočekivanih preokreta ima... Svaka čast Smače... Čekam nastavak...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 16:38

Master_Of_Puppetssss je napisao/la:
Prije nisam ni bio pročito cijelu priču... A sad jesam, i moram reć da čak nije loša... Avanture ima, zmajeva ima, neočekivanih preokreta ima... Svaka čast Smače... Čekam nastavak...

kakve ja imam veze s tim master???zaboravljas da je to miro...evo sad trci po ulici, naljutio se zmaj na njega Miro i zmaj!!!  72174
[Vrh] Go down
Red Sonja
the one with the sword
Red Sonja


Broj postova : 1501
Reputation : 4
Join date : 01.07.2010
Age : 37
Lokacija : Brod, Slavonski

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 18:45

Smak je napisao/la:
Miro i zmaj

Priča I – Susret s zmajem na ulici



Momak Miro, uputio se prema jednoj starici na jutarnju kavu. Kada je obukao cipele, napravio frizuru, krenuo je niz ulicu. Gledajući prema nebu ugledao je sunce. Gledao je dugo i još duže u sunce i još poslije toga. Miro je prvi puta vidio sunce…Nakon nekoliko koraka, začuo se jak udarac - Miro je udario glavom u stup. Pada Miro na zemlju, počinje psovati Boga, udara se Miro rukom po glavi, Miro je ljut!!!Tako ljutit ustaje se on i kreće niz ulicu. Kada je došao do kraja ulice, počeo se približavati kući u kojoj živi starica. U međuvremenu iza njega dotrči cigan Jovica i započme galamu – «Miro sunce li ti jebem, bježi uskoro dolaziiiii» - na to će njemu Miro – «Jovice, idem kod babe na jutarnji, nemoj me zajebavat». Jovica ga samo pogleda i potrči niz ulicu, jer Jovica je znao nešto što Miro nije znao, a to je da uskoro dolazi zmaj koji će pojesti Miru. Miro dolazi pred kuću gdje živi starica, sjeda na klupu i pali cigaretu. Još je rano, zamisli se Miro, tek je sedam sati, a kava je u osam, ako i tad…Jer, starica Stojanka je bila vrlo radišna osoba, tako da se morala češljati svako jutro od sedam do osam, pa je Miro morao čekati pred vratima njene kuće. Zapali Miro tako i drugu cigaretu, kad gle na nebu se nešto zacrni. Baci se Miro na zemlju od straha, kad to crno krene na njega. Miro se baci u plač i pozove Stojanku u pomoć – «Stojanka, Stojanka moja, brzo dođi». Kada je to Stojanka čula, uzme metlu koju je držala iza vrata i uputi se van kako bi pomogla svom Miri. Kada je istrčala van imala je i što vidjeti – Miro leži na podu, a na njemu sjedi Zmaj!!!!Bio je to najveći zmaj u njihovom kvartu kojeg su ikad vidjeli. Bio je zeleno ljubičaste boje, imao je veliku glavu, dugački crveni rep i jedno šest i pol očiju. Sjedio je Miri na leđima i rigao vatru tako da je Miri sva kosa pocrnila. Na to se Stojanka razljuti, zasuče rukave i krene gušiti zmaja i tući ga metlom po glavi. Kada je Zmaj ugledao Stojanku i njezin izraz lica, okrene se on prema Miri i pruži mu ruku i kaže mu: «Miro, mi smo od sada prijatelji!». Miro će njemu: «ma što prijatelji, braća zmaju jedan!!!». I tako je Miro dozivio svoj prvi susret s Zmajem.




Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174

Šta trošiš ti? Podijeli s drugovima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 18:54

Nikki Heat je napisao/la:
Smak je napisao/la:
Miro i zmaj

Priča I – Susret s zmajem na ulici



Momak Miro, uputio se prema jednoj starici na jutarnju kavu. Kada je obukao cipele, napravio frizuru, krenuo je niz ulicu. Gledajući prema nebu ugledao je sunce. Gledao je dugo i još duže u sunce i još poslije toga. Miro je prvi puta vidio sunce…Nakon nekoliko koraka, začuo se jak udarac - Miro je udario glavom u stup. Pada Miro na zemlju, počinje psovati Boga, udara se Miro rukom po glavi, Miro je ljut!!!Tako ljutit ustaje se on i kreće niz ulicu. Kada je došao do kraja ulice, počeo se približavati kući u kojoj živi starica. U međuvremenu iza njega dotrči cigan Jovica i započme galamu – «Miro sunce li ti jebem, bježi uskoro dolaziiiii» - na to će njemu Miro – «Jovice, idem kod babe na jutarnji, nemoj me zajebavat». Jovica ga samo pogleda i potrči niz ulicu, jer Jovica je znao nešto što Miro nije znao, a to je da uskoro dolazi zmaj koji će pojesti Miru. Miro dolazi pred kuću gdje živi starica, sjeda na klupu i pali cigaretu. Još je rano, zamisli se Miro, tek je sedam sati, a kava je u osam, ako i tad…Jer, starica Stojanka je bila vrlo radišna osoba, tako da se morala češljati svako jutro od sedam do osam, pa je Miro morao čekati pred vratima njene kuće. Zapali Miro tako i drugu cigaretu, kad gle na nebu se nešto zacrni. Baci se Miro na zemlju od straha, kad to crno krene na njega. Miro se baci u plač i pozove Stojanku u pomoć – «Stojanka, Stojanka moja, brzo dođi». Kada je to Stojanka čula, uzme metlu koju je držala iza vrata i uputi se van kako bi pomogla svom Miri. Kada je istrčala van imala je i što vidjeti – Miro leži na podu, a na njemu sjedi Zmaj!!!!Bio je to najveći zmaj u njihovom kvartu kojeg su ikad vidjeli. Bio je zeleno ljubičaste boje, imao je veliku glavu, dugački crveni rep i jedno šest i pol očiju. Sjedio je Miri na leđima i rigao vatru tako da je Miri sva kosa pocrnila. Na to se Stojanka razljuti, zasuče rukave i krene gušiti zmaja i tući ga metlom po glavi. Kada je Zmaj ugledao Stojanku i njezin izraz lica, okrene se on prema Miri i pruži mu ruku i kaže mu: «Miro, mi smo od sada prijatelji!». Miro će njemu: «ma što prijatelji, braća zmaju jedan!!!». I tako je Miro dozivio svoj prvi susret s Zmajem.




Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174

Šta trošiš ti? Podijeli s drugovima.

jer kuzis trenutno mi sjedi zmaj na prozoru i vice vau vau Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174
[Vrh] Go down
Mistress of Puppetz
The Fourth Horseman
The Fourth Horseman
Mistress of Puppetz


Broj postova : 413
Reputation : 9
Join date : 03.06.2010
Age : 32
Lokacija : Varaždin

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 19:06

Smak je napisao/la:
uskoro ide nova prica "Miro prodo zmaja" Miro i zmaj!!!  72174

Čim prije molim!! Miro i zmaj!!!  74890
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 19:47

Mistress of Puppetz je napisao/la:
Smak je napisao/la:
uskoro ide nova prica "Miro prodo zmaja" Miro i zmaj!!!  72174

Čim prije molim!! Miro i zmaj!!!  74890


uskoro uskoro

nebi vjerovali da je Miro u rekordnoj brzini postao uzasno popularan na netu, evo vec su mi se neki javili da objavljivali price...al kaze meni Miro - OČE KURAC, NEDAM!! Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 20:46

Kako je Miro prodao zmaja

Od kada su Miro i zmaj postali nerazdvojni, odlučili su otputovati u srednji vijek i postat dio crkvenog klera. Posjetili su samostan sv. Stanislava i tamo se nastanili. Prvih tjedan dana bili su upoznati s radom tadašnjeg reda kojem je glavno geslo bilo «Mi sveti mučenici, još smo živi». Uživajući u molitvi i milodarima dobrodušnih seljaka, Miro odluči postati fratar. Nakon što se povjerio jednom od fratara, Miri se u snu objavi Bog i naredi mu da sutra hitno proda svog prijatelja zmaja i to ovim riječima «Idi do prvog potoka, tamo ćeš vidjeti vrlo malo vode, kada ju ugledaš vrati se nazad odakle si došao. Nakon toga pozovi k sebi zmaja i prodaj ga za onoliku svotu koju ti treću ponude». Miro sav sretan, jer je vidio Boga, ujutro se ustane, potrči do potoka, ugleda malo vode i vrati se natrag u samostan. Pozove u svoje odaje zmaja i reče mu:»Prijatelju dobri, ja sam sada postao svet i moram nešto učiniti. To što ču učiniti nije dobro za naše prijateljstvo. Ali ja to moram, Bog mi se u snu objavio. Prodat ću te..» Zmaj pogne glavu, zapali cigaretu od muke i kaže mu «Ok Miro, ako je tako prodaj me». Skupilo se nekoliko seljaka pred samostanom kako bi se odlučilo tko će kupiti zmaja. Treći seljak po redu ponudi dvije krave i zamjeni je za zmaja. Zmaj ode u selo sa svojim novim gazdom, a Miro se sa svojim kravama vrati u samostan. Nakon što je stavio krave u štalu, uputi se kako bi malo odspavao. U snu mu se ponovno objavi Bog i kaže mu: «Miro, dobro si učinio i Bog je sada na tvojoj strani. Sada moraš učiniti slijedeće – uzmi one dvije krave i odi u selo i otkupi zmaja natrag, kada to učiniš biti ćeš spašen.». Miro se trgne iz sna i sav začuđen ode i popije malo vode. Kada je došao sebi, obuče se i krene u selo. Pronađe zmaja u kovačnici gdje bljuje vatru kovaču dok ovaj kuje oružje. Po svemu sudeći zmaj se jako dobro snašao, ima novi stan, posao i za njega nema recesije. Sada je pitanje što će reći njegov gazda na novu ponudu od Mire. Miro pronađe kovača Peru i kaže mu :»Dobri čovječe, ja sam svet čovjek, trgovali smo jer mi je moj Bog tako naredio. Sada mi je opet dao zadatak da otkupim zmaja natrag. Vratit ću ti tvoje dvije krave za svog zmaja». Pero će mu na to: «Zmaj je marljiv radnik, neka sam odluči da li se želi vratiti u crkvenu službu». Miro krene prema zmaju i upita ga: «Stari prijatelju, dali se želiš vratiti u Božju službu?». Zmaj odgovara na to: «Ne želim, jebo te tvoj bog…tek sam se vamo naviko a već me jebeš da dođem natrag. Ne voli zmaja jer bljuje vatru, ne voli zmaja i proda ga, šta me jebe???». Miro odgovara: «To je zagonetka zmaju» - zmaj se premišlja i odlazi. Miro kreće za njim i vuče ga za rukav. Zmaj se okreće i opsuje Miri. Nakon toga stanu jedan na jednu stranu i drugi na drugu, pogledaju se oči u oči i bace se u plač. Plakali su svaki po pol sata, prvo Miro, pa onda zmaj. Kada su se isplakali, dogovore se da će se vratiti u svoj stari život. Kada su izašli iz kovačnice na stazi ih dočeka Bog s velikim krilima i počme gromoglasno vikati na Miru. Zmaj se razljuti i spali svojom vatrom Mirinog Boga. Bog nestane i Miri se vrati osmijeh na lice. Zmaj i Miro opet postanu prijatelji. Prije nego što su otišli natrag u svoje vrijeme, zmaj otrči po dvije litre benzina i spali Mirin samostan. Miro je gledao sa strane i vikao «Bravo zmaj, bravo bravoooo». Kada je sve bilo spaljeno i religija uništena, vratili su se svojoj kući. Stojanka je i dalje mela ulicu, a Jovica u kutu svog dvorišta svirao na svojoj staroj harmonici. Ponovno su se vratili u svoj život. Sada čitate ovo i Miro sjedi pored mene i on čita, ali nikome ništa nije jasno, zašto vam nije jasno???Reći ću vam zašto – zmaj ima odgovor!!!U slijedecem nastavku odgovor slijedi, sve vas vole Miro i zmaj!!!!


Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174
[Vrh] Go down
Master_Of_Puppetssss
Master_Of _Puppetssss
Master_Of_Puppetssss


Broj postova : 1735
Reputation : 9
Join date : 03.06.2010
Age : 36
Lokacija : Poreč, Hrvatska

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepon 07 oľu 2011, 22:51

Citat :
Miro kreće za njim i vuče ga za rukav.


Razz Razz Razz

A kraj je baš zakon... Stvara napetost za sljedeći nastavak...

Svaka čast Miro... Ovaj je nastavak još bolji...

A sad ozbiljno... Smače, stvarno imaš telenta za pisanje... Ali ozbiljno... Baš si rječit... I kreativan...

Mogo biš i razmišljat o nekakvoj publikaciji... Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimeuto 08 oľu 2011, 08:25

de sta si lud Miro i zmaj!!!  72174 daleko je ovo od kreativnosti..
[Vrh] Go down
Red Sonja
the one with the sword
Red Sonja


Broj postova : 1501
Reputation : 4
Join date : 01.07.2010
Age : 37
Lokacija : Brod, Slavonski

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimeuto 08 oľu 2011, 11:14

Smak je napisao/la:
de sta si lud Miro i zmaj!!!  72174 daleko je ovo od kreativnosti..

Miro i zmaj!!!  926591 Haha
[Vrh] Go down
Master_Of_Puppetssss
Master_Of _Puppetssss
Master_Of_Puppetssss


Broj postova : 1735
Reputation : 9
Join date : 03.06.2010
Age : 36
Lokacija : Poreč, Hrvatska

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimeuto 08 oľu 2011, 15:45

Bliže je ludosti, ali ima i nešto kreativnosti... Kao šta sam reko, nije loše Smače...
[Vrh] Go down
AneSThesiA
Hero Of The Day
Hero Of The Day
AneSThesiA


Broj postova : 336
Reputation : 1
Join date : 24.07.2010
Age : 32
Lokacija : Split

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:09

oćemo nastavak...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/448633018
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:26

bit ce sutra nastavak...

Miro i zmaj!!!  489493
[Vrh] Go down
Master_Of_Puppetssss
Master_Of _Puppetssss
Master_Of_Puppetssss


Broj postova : 1735
Reputation : 9
Join date : 03.06.2010
Age : 36
Lokacija : Poreč, Hrvatska

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:30

Ana... Miro i zmaj!!!  520935
[Vrh] Go down
AneSThesiA
Hero Of The Day
Hero Of The Day
AneSThesiA


Broj postova : 336
Reputation : 1
Join date : 24.07.2010
Age : 32
Lokacija : Split

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:32

Miro i zmaj!!!  382256
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/448633018
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:33

AneSThesiA je napisao/la:
Miro i zmaj!!!  382256

Miro i zmaj!!!  77791
[Vrh] Go down
Master_Of_Puppetssss
Master_Of _Puppetssss
Master_Of_Puppetssss


Broj postova : 1735
Reputation : 9
Join date : 03.06.2010
Age : 36
Lokacija : Poreč, Hrvatska

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:39

Razz

Kako elegantno Ana...
[Vrh] Go down
AneSThesiA
Hero Of The Day
Hero Of The Day
AneSThesiA


Broj postova : 336
Reputation : 1
Join date : 24.07.2010
Age : 32
Lokacija : Split

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:40

To nisam ja to je moja Schauma
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/448633018
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:40

Master_Of_Puppetssss je napisao/la:
Razz

Kako elegantno Ana...

lako njoj, kad ima onakvog decka da ju brani Very Happy
[Vrh] Go down
AneSThesiA
Hero Of The Day
Hero Of The Day
AneSThesiA


Broj postova : 336
Reputation : 1
Join date : 24.07.2010
Age : 32
Lokacija : Split

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:42

Naravno...Sa svojih 190 moze da me brani bez problema
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/448633018
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:43

AneSThesiA je napisao/la:
Naravno...Sa svojih 190 moze da me brani bez problema

Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174 Miro i zmaj!!!  72174

[Vrh] Go down
AneSThesiA
Hero Of The Day
Hero Of The Day
AneSThesiA


Broj postova : 336
Reputation : 1
Join date : 24.07.2010
Age : 32
Lokacija : Split

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:43

Miro i zmaj!!!  753500
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/448633018
Master_Of_Puppetssss
Master_Of _Puppetssss
Master_Of_Puppetssss


Broj postova : 1735
Reputation : 9
Join date : 03.06.2010
Age : 36
Lokacija : Poreč, Hrvatska

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:44

Citat :
To nisam ja to je moja Schauma


Razz

Ova je dobra moram priznat...

Citat :
Naravno...Sa svojih 190 moze da me brani bez problema


A visoko cilja Ana... Iako za godine baš i ne... Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:45

ma momčina i pol Very Happy
[Vrh] Go down
AneSThesiA
Hero Of The Day
Hero Of The Day
AneSThesiA


Broj postova : 336
Reputation : 1
Join date : 24.07.2010
Age : 32
Lokacija : Split

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:47

Ajde ajde...nađite cure tamo pa se javljajte ... Razz
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/448633018
Master_Of_Puppetssss
Master_Of _Puppetssss
Master_Of_Puppetssss


Broj postova : 1735
Reputation : 9
Join date : 03.06.2010
Age : 36
Lokacija : Poreč, Hrvatska

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:48

Hahahahaha... A i ova je dobra... Nisko si nas pogodila... Ali pogodila jesi...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:49

sta je ona pogodila hahahaha pa ona u ponedjeljak ide na sud zbog svojih perverznih zlodjela hahahah
[Vrh] Go down
AneSThesiA
Hero Of The Day
Hero Of The Day
AneSThesiA


Broj postova : 336
Reputation : 1
Join date : 24.07.2010
Age : 32
Lokacija : Split

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:51

može i niže...kad nađete starije javite se hahahahahahah
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/448633018
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:52

AneSThesiA je napisao/la:
može i niže...kad nađete starije javite se hahahahahahah

pa lako za to, starijima mlađi uvjek placaju hahahahaha
[Vrh] Go down
AneSThesiA
Hero Of The Day
Hero Of The Day
AneSThesiA


Broj postova : 336
Reputation : 1
Join date : 24.07.2010
Age : 32
Lokacija : Split

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:53

aj nađi stariju bez plaćanja hahahaha
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/448633018
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:53

vec sam reko da ne volim cure iz dalmacije hahahaha
[Vrh] Go down
AneSThesiA
Hero Of The Day
Hero Of The Day
AneSThesiA


Broj postova : 336
Reputation : 1
Join date : 24.07.2010
Age : 32
Lokacija : Split

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:54

ne mora bit iz dalmacije haha...ima cura i drugdje u hrvatskoj
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/448633018
Gost
Gost




Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:55

al nema za đabe nigdi osim u dalmaciji hahahah
[Vrh] Go down
AneSThesiA
Hero Of The Day
Hero Of The Day
AneSThesiA


Broj postova : 336
Reputation : 1
Join date : 24.07.2010
Age : 32
Lokacija : Split

Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitimepet 11 oľu 2011, 22:56

nema đabe ni u stare babe
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/448633018
Sponsored content





Miro i zmaj!!!  Empty
PostajNaslov: Re: Miro i zmaj!!!    Miro i zmaj!!!  I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Miro i zmaj!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia Inc. :: Povijest spama-
Forum(o)Bir: